Zaimina Vasjari e ndan mendjen, ka vendosur t’ju trullos me fotografinë e fundit!

Zaimina Vasjari së fundmi e ka shpeshtuar me publikimin e fotografive në rrjete sociale.

Meqenëse jemi në prag të festave, po kujdeset që ndjekësit t’i mbajë pranë me publikimin e fotove në të cilat ambienti shihet shumë festiv.

Mbrëmë ajo e ka publikuar një foto e veshur shumë shkurt dhe pa sytjena dhe e ka realizuar pranë bredhit.

Ndërsa sonte erdhi me një imazh ku duket akoma më seksi se në atë të lartpërmendurën.

Zaimina e ka veshur një fustan të kuq dhe ajo çfarë bie në sy është gjoksi bombastik me të cilin ka provokuar më shumë se çdo herë më parë.