‘Zhvishet’ Besa-FOTO

Por, Besa Kokëdhima është kujdesur gjithmonë edhe për pamjen e saj, madje, ka ndryshuar më të madhe nga ndërhyrjet kirurgjikale që ka bërë, shkruan Syri Kosov

jo ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se bëri një fotografi profesionale.

E zhveshur më shumë se çdoherë më parë në paraqitje publike, Besa tregoi anën e saj seksi dhe duket mjaft bombastike.