Aksident me vdekje

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë-Laç.

Nga të dhënat e para bëhet e ditur, se një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë
SHPËRNDAJE