Lajme

Sport

Behrami: Zvicra ka shanse të mëdha ndaj Portugalisë, Xhaka e Shaqiri kanë bërë edhe më shumë përvojë

Behrami: Zvicra ka shanse të mëdha ndaj Portugalisë, Xhaka e Shaqiri kanë bërë edhe më shumë përvojë

Valon Behrami ka dhënë një deklaratë për mediat zvicerane në...

Sulmuesi brazilian që po kërkohet nga Real Madrid, Chelsea dhe PSG

Sulmuesi brazilian që po kërkohet nga Real Madrid, Chelsea dhe PSG

Gjigantët e futbollit botëror, Real Madrid, Chelsea dhe PSG, janë...

Showbiz

Lifestyle

Ish-futbollisti nga Mitrovica që sot jeton në Beograd, Xhevat Prekazi, mbështet fuqishëm Serbinë në Kupën e Botës: Besoj se do të ketë sukses të madh

Ish-futbollisti nga Mitrovica që sot jeton në Beograd, Xhevat Prekazi, mbështet fuqishëm Serbinë në Kupën e Botës: Besoj se do të ketë sukses të madh

Xhevat Prekazi, me prejardhje nga Mitrovica, ish-futbollist i Partizanit,...

Teknologji

Opinione

Ndryshe

LAJMET E FUNDIT