11.3 C
Mitrovice, XK
30 May, 2020
Etiketimet Skenderbeu

Etiketim: Skenderbeu

Zbulohet letra që Skënderbeu i drejtonte Papës në Romë, e gjetur...

Gazeta “Tema” ka botuar një shkrim nga personalitete të komunitetit arbëresh në Itali rreth figurës së Skënderbeut, zbulime rreth tij dhe biografisë së tij,...

Gazeta Online