Home Tags Smartfon

Tag: Smartfon

Vërtetohet shkencërisht: ‘Smartfonët’ shkaktojnë kancer

Hulumtimet e gjera në lidhjen midis rrezatimit të celularëve dhe kancerit e kanë rezultuar se kjo teknologji bashkëkohore moderne mund të shkaktoj dy lloje...

Block title

Reklama

Më të lexuarat

Të Fundit