6 C
Mitrovice, XK
27 January, 2020
Etiketimet Veton Surroi

Etiketim: Veton Surroi

Surroi sqaron arsyen pse kërkoj nga institucionet e Kosovës të jenë...

Veton Surroi ka folur për vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviq, dhe për kërkesën e tij që një delegacion nga Kosova të jetë pjesëmarrës...

Personalitetet tona të njohura që u ndanë nga gratë dhe partneret...

Dardan Molliqaj – Personaliteti i cili tash së voni ka braktisur gruan e tij, është Sekretari Organizativ i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj. Molliqaj është...

Kjo është zgjidhja sipas Veton Surroit: PDK…

Gazetari dhe publicisti Veton Surroi thotë se Kosova nuk ka as krizë as bllokadë parlamentare. Thotë se PDK duhet të shkojë në opozitë, sipas rregullave...

Veton Surroi thotë se flamuri i Kosovës është si peshqir i...

Publicisti Veton Surroi ka folur sërish për flamurin e Kosovës. E quan ‘peshqir të hoteleve turke” dhe thotë se nuk përfaqëson Kosovën. Ky reagim i...

Gazeta Online