Tentim grabitje

Një rast tentim grabitje ka ndodhur sot në Gjakovë.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Muslim Mulliqi”, saktësisht në filialen “RIA”, Institucion Financiar për pagesa dhe transfere parash.

Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar, Lirie Beqiraj, zëdhënese e Policisë për rajonin e Gjakovës.

Patrullat policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe po ndërmarrin gjitha hapat për identifikimin dhe arrestimin e personit të dyshuar në këtë rast.

SHPËRNDAJE