Plagosen dy persona me armë zjarri

Dy persona janë plagosur me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës.

Lajmin e ka konfirmuar policia, të njejtit kanë thënë se për pak do të dalin me një komunikatë për media.

Nuk dihet motivi i plagosjes dhe nëse të ata kanë lidhje familjare mes vete.

Pas pak detaje të reja… Express

SHPËRNDAJE