Vdekje e dyshimtë në Prishtinë

Policia e Kosovës raporton se dje në fshatin Bardhosh të Prishtinës ka ndodhur një vdekje e dyshimtë.

Një femër është dërguar pa shenja jete në ambulancën e fshatit pasi që e njëjta nga bashkëshorti i saj është gjetur e shtrirë në oborrin e shtëpisë së tyre.

Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor dhe me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

SHPËRNDAJE